Gwarancja skuteczności


Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Czas trwania oraz warunki konieczne do uzyskania zależne są od rodzaju zwalczanego szkodnika.

Wymagane jest spełnianie przez zabezpieczony obiekt owadoszczelności tzn. zaklejenie bądź uszczelnienie wszelkich otworów, szczelin oraz zastosowanie instrukcji zaleconych przez technika wykonującego zabieg.

W przypadku zwalczania pluskwy domowej gwarancja udzielana jest na 6 miesięcy po wykonaniu 3 zabiegów metodą opryskową lub 2 metodą zamgławiania ULV w odpowiednich odstępach czasu.  Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności mamy pewność, że pluskwy zostaną usunięte.

W przypadku zwalczania karaczanów gwarancja udzielana jest na różny okres czasu, w zależności od miejsc jakie zostały zabezpieczone. Zabieg skrócony w lokalach mieszkalnych tj. (kuchnia + łazienka + przedpokój) gwarancja skuteczności wynosi 3 miesiące, natomiast jeżeli zabezpieczone zostanie  całe mieszkanie czas ten wydłuża się do 6 miesięcy.

Zwalczanie much, mrówek, rybików cukrowych, szubaków, gryzków i innych szkodników gwarancja skuteczności do 6 miesięcy.

Zalecane jest nie zmywanie preparatu ze wszystkich miejsc w których nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu z żywnością. Dzięki temu możliwe będzie długotrwałe działanie owadobójcze a co za tym idzie lepszy efekt.


Informacje i umawianie zabiegów

506 270 305

biuro@stopowadom.pl